>>> CELESTYAL CRYSTAL<<<

  


    


 
ALL INCLUSIVE PACKAGE
* Цените се по лице за сместување во избраниот тип на кабина и вклучуваат:
– пристанишни такси
– бакшиш
– појадок, ручек и вечера
– неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци
– дневни и ноќни активности, забавна програма, анимација
– користење на базен,џакузи, фитнес центар и сауна
– полудневна екскурзија во Кушадаси Ancient Ephesus through the ages – Hellinistic and Roman
автобуски трансфер до/од Оиа-Санторини

Останати услуги со доплата:
– останати екскурзии
– услуги во салон за убавина и спа центар
– интернет
– медицински услуги
– осигурување