Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
користење на базен, сауна, парна бања, џакузи, ски остава, интернет и паркинг.Во цената НЕ е вклучено:

Туристичка такса за престој  1 € возрасен и деца 2-12г. на ден.
Доплата за новогодишна вечера (задолжителна ) 125€ / возрасен, 62,5€ / дете (6-12г.) / 15€ (2-6г.)
Минимум престој 5 ноќевања во периодот 27.12-01.01.2019
Минимум престој 3 ноќевања во периодот 02.01-14.03.2019
Максимален број на лица: DBL(2+0), STUDIO (2+1),APP 1 спална (2+2)
ПРОМОЦИИ И АКЦИИ :
1)  -25% за уплати до 31.08.2018, -20& за уплати до  30.09.2018, -15% за уплати до 31.10.2018, -10% за уплати до 30.11.2018
2)  7=6, 14=12 за период 01.12.-26.12.2016 & 03.01-31.03.2018.  Гратис ноќевањата се калкулираат по последните ноќевања. Попустите се комбинираат.

Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.