Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
Во цената е вклучено:
Фитнес, паркинг, интернет,  трансфер до ски лифт.
Во цената НЕ е вклучено:

Туристичка такса за престој  1€ на ден возрасен и деца
Доплата за HB (полупансион): 10€/ 5€ дете (3-12).
Доплата за новогодишна вечера (не е задолжителна) 82€ / 36€ дете ( 3-12 г. ) 
 
Минимум престој 3 ноќи во периодот 28.12.2018-01.01.2019
 
ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1)  -20% за уплати до 30.09.2018, -15% за уплати до 31.10.2018, -10% за уплати до 30.11.2018 не е валиден за период 28.12-01.01.2019
2)  7=6 за престој од 20.12-27.12.2018 &  21.01-04.03.2019 и  7=5 за престоj  07.01-20.01.209 & 05.03-31.03.2019,  14=12 за престој 07.01-31.03.2019.Попустите НЕ се комбинираат.
Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.