СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
– 5% за уплати до 30.11.2018


 Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).Во цената е вклучено :користење на базен , џакузи, сауна, парна бања, фитнес,интернет, паркинг, сеф .
Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој  1€ од ден за возрасен и 0,5 за деца ( 2-12г.) .
Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна) 77€/ возрасен, 36€/ дете (3-13 г.)

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ: 
1)  -5% за уплати до 30.11.2018. Попустот се пресметува на основната цена.
2)  7=6 за престој во период  20.01-09.02.2019 & 24.02-31.03.2019. Гратис ноќевањата се калкулираат по пониска сезона. Попустите НЕ се комбинираат.

Максимален број на лица: DBL (2+1) , STUDIO (2+2), APARTMNA (2+2), APARTMAN lux (4+2)

Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.