СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!!
-10% за уплати до 30.10.2018


Gallery image of this property Gallery image of this propertyЦените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
Превоз до ски гондолата, WI-FI.

Во цената НЕ е вклучено:

Туристичка такса за престој 1€ на ден возрасен и деца.
Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна ) 50€ / 25€ дете ( 3-14 г.) 
Доплата за Божиќна вечера (задолжителна ) 20€ / 10€ дете ( 3-14 г.)

Минимум престој 4 ноќи
Максимален број на лица: DBL ( 2+1 ), APP 1спална ( 2+2 ).

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1)  -10% за уплати до 30.10.2018
2)  10=9, 14=13 за пристигнувања од 12.01-20.01.2019  и  7=6, 14=12 за пристигнувања по 06.03.2019. Гратис ноќевањата се калкулираат по последните ноќевања. Попустите НЕ се комбинираат.
Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.