Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено: џакузи, сауна, WI-FI и шатл до ски лифтовите .

Во цената НЕ е вклучено :
Туристичка такса за престој 1€ возрасен и деца 2-12г. 


Максимален број на лица:  DBL (2+2).

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ : 
1)  -10% за уплати до 30.11.2018
2)  7=6, 14=12 за престој во период 16.01-31.01.2019 и пристигнувања после 14.02.2019. Гратис ноќевањата се калкулираат по пониската сезона. Попустите НЕ се комбинираат.

Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.