СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
-10% за уплати до 15.11.2018


  Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
Kористење на базен , џакузи, сауна, парна бања,релакс зона, интернет во лоби, транспорт до гондолата, паркинг.

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој  1€ од ден за возрасен и 0,5 за деца ( 2-12г.) .
Доплата за полупансион 11€  возрасен/ 9€  дете 2-12г.
Доплата за новогодишна вечера (не е задолжителна) 70€ / возрасен, 35€ / дете ( 2-12г.)
Доплата за Божиќна вечера (не е задолжителна ) 40€ / возрсен , 20€ / дете ( 2-12г)

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1)  -15% за уплати до 30.09.2018, -10% за уплати до 15.11.2018. Попустот се пресметува на основната цена. Попустите не се валидни за HB
2)  7=6 Важи за цела сезона освен за престој во период 29.12.2018-10.01.2019 и 01.02-22.02.2019  Гратис ноќевањата се калкулираат по пониска сезона. Попустите се комбинираат.

Максимален број на лица: STUDIO (2+1) , APP SUITE 1 спална (2+2), APP SUITE 2 спална (4+1), APP VILLA 2 спални мин. 3 лица (5+1)

Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено