Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
Kористење на базен, фитнес, WI-FI, паркинг, трансфер до ски лифт.

Во цената НЕ е вклучено:

Туристичка такса за престој  1€ на ден возрасен и 0,5€ деца ( 3-12 г.)
Community tax 1€ на ден возрасен и деца
Доплата за новогодишна вечера (задолжителна) 50€ /25€ дете ( 3-12 г.) 
Доплата за Божиќна вечера (задолжителна): 25€ /13€ дете ( 3-12г.)
 
ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1)  -10 % за уплати до 15.11.2018 не е валиден за престој 27.12-02.01.2019
2) 7=8 за престој 01.12-27.12.2018, & 24.02-10.04.2019. Гратис ноќевањата се калкулираат по првите ноќевања. Попустите НЕ се комбинираат.
Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.