СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!!
-10% за уплата до 30.11.2018

 

 


 Во цената НЕ е вклучено :
Туристичка такса за престој  1€ на ден за возрасни и деца ( 2-12 г.)
Користење на базен 5 € возрасен, 2,5 € Деца (2-12г.)
Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) 50€ возрасен, 25€ дете ( 2-12 г.)

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1) -20% за уплати до 30.09.2018; -15% за уплати до 31.10.2018, -10% за уплати до 30.11.2018
2)  Промоцијата 7=6, 10=8 важи за резервации направени 01.12.2018 за престој во период 04.03 – 31.03.2019. 6=5 важи за резервации направени 01.12.2018 за пристигнувања после 01.03 Гратис ноќевањата се калкулираат по последните ноќевања. Попустите  НЕ се комбинираат.

Максимален број на лица: Studio 2+1, APP 1 2+2

Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.