СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!!
-10% за уплати до 30.11.2018

 


Gallery image of this property Gallery image of this propertyЦените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
Базен, сауна, интернет,  трансфер до ски лифт.

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој 1€ на ден возрасен и деца 0,5€ (2-12 г.)

Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна) 50€ / 22€ дете ( 6-12 г. )/11€ дета(3-6г.)
Доплата за Божиќна  вечера (задолжителна) 22€ /11€ дете ( 6-12 г. ) / 6€ дете (3-6г.)
Цената за 31.12. не вклучува вечера, вклучува ручек
ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1)  -10% за уплати до 01.11.2018
Минимум престој 3 ноќи во периодот 29.12.2018-02.01.2019
Максимален број на лица: DBL ( 2+1 ), APP 1спална ( 2+2 ), APP 2 спални ( 4+2/ минимум 4 возрасни ).
Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.