СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!!
-10% за уплати до 30.11.2018


 Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
Kористење на базен, фитнес, сауна, џакузи, детско катче, лифт.
Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој  1€ на ден возрасен и деца ( 2-12 г.)
Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна ) 85€ /30€ на BB, 95€/35€ на HB дете ( 4-12 г.)

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1) -25 % за уплати до 30.09.2018,  -20 % за уплати до 31.10.2018, -15% за уплати до 30.11.2018


Минимум престој 3 ноќи во периодот 22.12-02.01.2018
Максимален број на лица: DBL (2+2), DBL со балкон (2+2), STUDIO (2+2)

Легенда:

DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.