СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!!
-15% за уплати до 31.10.2018


  Во цената е вклучено : користење на базен , џакузи и фитнес.

Во цената НЕ е вклучено :
Туристичка такса за престој  1€ од ден за возрасен и за деца ( 2-12г.)
Community такса за престој еднократно, 4€ од ден за возрасен и деца.
Доплата за паркинг 5,5€
Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна) 80€/ возрасен, 40€/ дете ( 2-12 г.)
ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1) -15% за уплати до 31.10.2018, -10% за уплати до 30.11.2018
2) 7=6, за пристигнување во период 15.01-28.01 & 05.03-31.03.2019, 6=5 за пристигнувања во период: 05.03-31.03.2019. Гратис ноќевањата се калкулираат по пониска сезона. Попустите НЕ се комбинираат.

Максимален број на лица: DBL (2+0) лица , APP  (2+2) лица, TRIPLE (2+1) лица, VIP DBL(2+0) лица, VIP APP (2+2) лицa

Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.