Во цената е вклучено : парна бања, фитнес, сауна, ски остава, транспорт до ски гондолата.

Во цената НЕ е вклучено :
Туристичка такса за престој, 1€ возрасен и деца 2-12г. на ден.
Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) 92€ / возрасен, 46€ / дете (4-12г.)

Максимален број на лица:  DBL 2+1,  APP 1 спална ( 2+2 или 3 возрасни).

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ :
1)  -10% за уплати до 15.11.2018

Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.