Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
хидро масажа, парна бања, сауна, WI-FI интернет во лоби, транспорт до ски гондолата.
Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој  1 € возрасен и деца 2-12г. на ден.
Community tax 5€ од престој по лице
Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) 85€ eur / возрасен, 42,5€ / дете (2-12г.)
Доплата за Божиќна вечера ( задолжителна ) 35€ / возрaсен , 17,5€ / дете (2-12 г).
Максимален број на лица:  DBL ( 2+1 ). SUITE( 2+2), MEZONET (2+2)
ПРОМОЦИИ И АКЦИИ :
1)  -15% за уплати до 31.10.2018, -10% за уплати до 30.11.2018 + 10% попуст на СКИ ПАКЕТИ.
Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.