СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!!
-15% за уплати до 15.11.2018


 Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
Базен, сауна, фитнес, отворен паркинг, интернет, трансфер до гондолата Студенец.

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој 1€ на ден возрасен и деца 0,5€ ( 2-12 г.)

Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна ) 50€ / 25€ дете ( 7-13 г.) 
Доплата за Божиќна вечера (не е задолжителна ) 30€ / 15€ дете ( 7-13 г.) 
 
Минимум престој 3 ноќи во периодот 28.12.2017-03.01.2019
 
ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:

1) -20% за уплати до 15.10.2018,  -15% за уплати до 15.11.2018,  -10% за уплати до 15.12.2018 попустите не се валидни во периодот 28.12 – 03.01.2019

 

Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.