СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!!
-10% за уплати до 01.12.2018


 Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
Во цената е вклучено:
Kористење на базен, сауна, фитнес,  паркинг,  транспорт до ски гондолата.
Во цената не е вклучено:

Туристичка такса за престој  1€ на ден возрасен и 0,5€ деца ( 2-12 г.)
Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна) 60€ / 33€ дете ( 2-12 г.) 
Доплата за Божиќна вечера (не е задолжителна) 32€ /22€  дете (2-12 г)

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1)  -15 % за уплати до 30.09.2018, -10% за уплати до 01.12.2018
Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.