СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!!
-10% за уплати до 01.12.2018

 


Gallery image of this property Gallery image of this propertyЦените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
Kористење на базен, фитнес, сауни, џакузи, парна бања, надворешен паркинг, интернет,транспорт до гондола.

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој  1€ на ден возрасен и 0,5€ деца ( 2-12 г.)
Доплата за ручек 8,5€ / 4,5€ дете ( 5-13 г.) 
Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна ) 80€ / 40€ дете ( 5-13г.). 
Доплата за Божиќна вечера (задолжителна) за BB: 34€ / 18€ дете ( 5-13г.). За HB:  40€ /  20€ дете ( 5-13г.). 

Минимум престој 4 ноќи во периодот 28.12-01.01.2019

Минимум престој 5 ноќи во периодот 19.01-16.02.2019
Максимален број на лица: DBL ( 2+1 ), АPP ( 2+2 .)

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1)  -20% за уплати до 30.09.2018, -15 % за уплати до 31.11.2018, -10% за уплати до 01.12.2018. Попустите не се валидни за престој во период 28.12-01.01.2019
2)  7=6, 12=11 и 14=12  за пристигнувања 02.01-31.03.2019. Гратис ноќевањата се калкулираат од пониската сезона. Попустите се комбинираат.
Попустите може да се комбинираат со ЕБ за пристигнувања во период од 02.01-17.01.2019 и од 31.01 до 31.03.2019
Попустите Не може да се комбинираат со ЕБ за пристигнувања од 18.01-30.2019

Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.