СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
-15% за уплати до 31.10.2018


 Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
Kористење на базен, Wi-Fi, сауна, парна бања, фитнес, паркинг, транспорт до гондола.

Во цената НЕ е вклучено:  

Туристичка такса за престој, 1 € возрасен / 0,5€ деца 2-12г. на ден. 
Доплата за новогодишна вечера (задолжителна) 90€/ возрасен, 45€/ дете (2-12г.)

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ: 

1) -20% за уплати до 30.09.2018, -15% за уплати до 31.10.2018, -10% за уплати до 30.11.2018. Попустот не важи за Нова Година.
2) 7=6,10=9,14=12 за престој во период 01.12.-28.12.2018 и 05.03-31.03.2019  Гратис ноќевањата се калкулираат по пониска сезона. Попустите  се комбинираат.

Максимален број на лица: DBL (2+1) , FAMILY ROOM (2+2), APP 1 спална (2+2), APP 1 спална DeLuxe (2+2).
Минимум престој 5 ноќевања во периодот 29.12.2018-02.01.2019
Минимум престој 2 ноќевања во периодот 19.12-28.12.2018 & 03.01-04.03.2019

Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.