Gallery image of this property



Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
користење на базен, фитнес,сауна, парна бања, џакузи, паркинг и интернет.

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој, 1€ возрасен и деца 2-12г. на ден.
Доплата за Новогодишна вечера ( задолжителна) 60€/ возрасен, 25€ дете (2-12)
Доплата за Божиќна вечера 25.12.2018( задолжителна)  48€ / возрaсен , 20€ / дете (2-12г). 

Максимален број на лица:  АPP 1 спална ( 2+2 ); APP 2спални  (4+2);
Минимум престој 3 ноќевања во периодот 26.12-01.01.2019

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ :
1)  -15% за уплати до 30.09.2018, -10% за уплати до 15.11.2018
2)  7=6, 12=10, 17=14 за престој до 22.12.2018 и од 10.01.2019. Гратис ноќевањата се калкулираат по пониската сезона. Попустите НЕ се комбинираат.

Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.