Gallery image of this propertyGallery image of this propertyВо цената е вклучено: бaзен, сауна, парна бања, фитнес, детско катче, WI-FI,  транспорт до ски гондолата.

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој, 1€ возрасен и деца 2-12г дневно
Доплата за полупансион  9€ возрасен, 4€ дете од 6-13г.
Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) 60€ / возрасен, 30€/ дете ( 6-13 г.)
Доплата за Божиќна вечера ( задолжителна ) 20€ / возрсен , 10€ / дете (6-13г)
Деца од 0-5,99 г се бесплатно за Новогодишата вечер/ Божиќна вечер без седиште, за столче се доплаќа 10/5€

GOLDEN PROGRAMME: бесплатен мини бар и овошје, сеф, подземен паркинг, користење на Cave Jacuzzi, поглед на планина, користење на шатл бусот надвор од предвидената програма, 15% попуст во лоби барот и ресторанот и спа центарот, доручек во соба (на барање), шише вино на денот на пристигнување

Минимум престој 3 ноќевања во периодот 29.12-01.01.2019
Максимален број на лица: Студио (2+1), Апп 1 спална (2+2), Апп 2 спални (2+4)

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ :
1)  -20% за уплати до 15.09.2018, -15 % за уплати до 31.10.2018, -10% за уплати до 10.12.2018
2)  7=6, 14=12 за престој во период 22-28.12.2018 и 02.01-09.03.2019; 5=4, 7=5 & 14=10 за престој во период 01.12-21.12.2018 и 10.03-31.03.2019  Гратис ноќевањата се пресметуваат по последните ноќевања. Попустите НЕ се комбинираат.

Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.