Gallery image of this property 


 


*Хотелот се наоѓа на 10км од Банско.
Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
WI-FI, џакузи, користење на базен, парна бања, сауна, детска игротека, паркинг, транспорт до ски гондолата .

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој  1 € возрасен и деца 2-12г. на ден.
Доплата за полупансион 10€, деца 6-12г 5,5€,
Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) 128€ / возрасен, 64€/ дете дете (6-12 г)
Доплата за Божиќна вечера ( не задолжителна ) 18€ / возрсен , 9€ / дете (6-12 г)

 

Максимален број на лица:  DBL (2+0),  App 1 спална ( 2+1 ), APP 2 спални (4+1), APP 3 спални (6+1). DBL и  APP DELUXE се наоѓаат во главна зграда, а DBL и  APP STANDARD  се наоѓаат во споредна зграда (без топла врска).

Минимум престој 5 ноќевања во периодот 28.12.2018-01.01.2019

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ :
1)  -20 % за уплати до 05.10.2018, -15% за уплати до 05.11.2018, -10% за уплати до 05.12.2018
2)  7=6, 14=12 за пристигнувања после 01.12-14.12.2018 и 08.01. – 26.01 & 24.02. – 26.03.2018. Попустите НЕ се комбинираат

Легенда:

 

DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.