СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!!
-15% за уплата до 31.10.2018


 Gallery image of this propertyЦените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено: користење на базен , фитнес, сауна, џакузи,  парна бања, релакс зона, контраст туш, хербална бања, интернет, паркинг

Во цената НЕ е вклучено:

Туристичка такса за престој  1€ од ден за возрасен и за деца.
Доплата за полупансион 25,5€  возрасен/ 13€  дете 4-12г. Задолжителна доплата за полупансион во периодот од 27.12-01.01.2019 (не се вклучени пијалоци)
Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна) 160€/ возрасен, 80€/ дете ( 4-12 г.) цените не вклучуваат пијалоци
Доплата за Божиќна вечера (  задолжителна ) 50€ / возрсен , 25€ / дете ( 4-12г.) цените не вклучуваат пијалоци
ПРОМОЦИИ И АКЦИИ :
1)  -10% за уплати до 30.09 за престој во период: 22.12-05.01.2019, -20% за уплати до 20.09 за пристигнувања после 06.01.2019, -15% за уплати до 31.10.2018, -10% за уплати до 30.11.2018 важи за пристигнувања после 02.01.2019 и не е валиден во периодот 07.01 – 12.01, 10.02-18.02. Резервации направени со EB попуст се НЕРЕФУНДАБИЛНИ!!!
2)  7=6 & 14=12 за престој во период 07.01-21.01 & 04.03-31.03.2019. Гратис ноќевањата се калкулираат по пониска сезона. Попустите се комбинираат.
3) -10% за целосна уплата при резервација и истата е НЕРЕФУНДАБИЛНА!!! не се комбинира со ЕБ попустот, се комбинира со дневните промоции
Максимален број на лица: DBL (2+1) лица , APP мал (2+2) мах. Сметување 3 возрасни или 2 возрасни и 2 деца , APP голем (2+2), FINISH VILLA (4+1)

Минимум престој 7 ноќевања

Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.