• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

ANGELA ****

ANGELA ****

ANGELA **** oпаоник   Локација: во туристичкиот центар на Копаоник, во непосредна близина на ски-патеките . Капацитет: 106 двокреветни и 15 еднокреветни соби, 6 апартмани […]

Read More

GRAND HOTEL & SPA ****

GRAND HOTEL & SPA **** Koпаоник   Локација: во самиот центар на Копаоник, во непосредна близина на ски-патеките, со панорамски поглед на падините на Копаоник, […]

Read More

APARTMENTS KONACI ****

APARTMENTS KONACI **** Копаоник   Локација: во средината на туристичкиот центар на Копаоник, во непосредна близина на ски-патеките . Капацитет: 181 апартмани, гостите се пријавуваат […]

Read More

HOTEL JUNIOR ***

HOTEL JUNIOR *** Копаоник НОВОГОДИШНИ ПАКЕТИ   Локација: на Копаоник, во туристичкиот центар Брзече на 1070м надморска височина Содржини: 69 соби и 9 категории на […]

Read More

GUEST HOUSE JUNIOR

GUEST HOUSE JUNIOR Копаоник НОВОГОДИШНИ ПАКЕТИ   Локација: на Копаоник, во туристичкиот центар Брзече на 1070м надморска височина Содржини: 28 соби, Спа центар (релаксирачки базен […]

Read More

MONA ****

MONA **** Златибор      Хотел Мона се наоѓа во срцето на Златибор, така што неговата поставеност е во близина на сите туристички содржини. Хотелот располага […]

Read More

PALISAD ****

PALISAD **** Златибор      Хотел Палисад се наоѓа во центарот на Златибор во убав дел недалеку од Езерото, окружен со прекрасна борова шума. Овој модерен […]

Read More

MIR ****

MIR **** Златибор   Локација: сместен во мирниот дел на Златибор, на 230 км од Белград Капацитет: 19 двокреветни соби, 6 луксузни апартмани Содржини: ресторан, […]

Read More

SAMOKOV ****

SAMOKOV **** Боровец СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!! -15% за уплати до 30.09.2018   Локација: се наоѓа во центарот на ресортот Боровец. Капацитет: 250 стандардни соби, 11 делукс […]

Read More

ICEBERG ****

ICEBERG **** Боровец СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!! -15% за уплати до 31.10.2018   Во цената е вклучено : користење на базен , џакузи и фитнес. Во цената […]

Read More

YASTREBETS ****

YASTREBETS **** Боровец СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!! -15% за уплата до 31.10.2018   Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата. Цените […]

Read More

ICE ANGELS ****

ICE ANGELS **** Боровец СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!! -10% за уплати до 20.11.2018   Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата. […]

Read More

YANAKIEV ****

YANAKIEV **** Боровец СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!! -10% за уплати до 31.10.2018   Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата. Цените […]

Read More

LION ****

LION **** Боровец СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!! -10% за уплати до 31.10.2018    Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата. Цените […]

Read More