• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

АЛБАНИЈА ХОТЕЛИ

АЛБАНИЈА ХОТЕЛИ

Grand Blue Fafa 5* – Durres

Grand Blue Fafa ***** е позициониран во областа на Long Beach Golem/ Драч, почнат со работа во јуни 2016 година/ хотелот, а ресортот во 2018 година.

Повеќе…

Hotel Fafa Premium 5* – Durres

FAFA Premium се наоѓа во областа на „Пишат е Бута“ / Мали и Робит, Каваје – 15 км од центарот на градот Драч – 8 км од центарот на градот Каваја.

Повеќе…

Hotel Klajdi 4* – Golem, Albania

Хотел Клајди Ресорт се наоѓа во Голем, Драч. Хотелот е оддалечен 13 км од пристаништето во Драчр и 15 км од амфитеатарот во Драч.

Повеќе…

Marbella Beach Hotel 4* – Golem

Сместен во Голем, на самата плажата и со посебен дизајн на зградата каде што поголем дел од собите имаат поглед на море, Хотел Марабела нуди совршено место за одмор и релаксација.

Повеќе…

Hotel Citrus 4*- Ksamil

Citrus Hotel е хотел кој се состои од 17 соби лоцирани во една од најпристапните области во градот Ксамил во близина на плажата во главниот влез на градот.Хотелот е изграден минатата година со висок стандард за сместување.

Повеќе…

Hotel Luxury 4* – Ksamil,Albania

Лоциран на околу 150 метри од Рајската плажа, Hotel Luxury се наоѓа во Ксамил, на само 5 км од влезот на националниот парк Бутринт, кој е на списокот на УНЕСКО. 

Повеќе…

Hotel Artur 3* – Ksamil

Хотелот Артур се наоѓа во Ксамил. Пред самиот хотел се наоѓа приватна песочна плажа. Влезот во националниот парк Бутринт, заштитен од УНЕСКО, се наоѓа на 3 км.

Повеќе…

Central Park Hotel 4* – Ksamil

Хотелот Ксамил Централ Парк се наоѓа во Ксамил. Плажата Порторико е 1,1 км од Хотелот, додека Националниот парк Бутринт е 3,3 км

Повеќе…

 

Santa Quaranta Premium Resort 5*-Saranda

Сместен веднаш до плажата и со посебен дизајн на зградата каде што сите соби имаат поглед на море, Санта Каранта нуди совршено место за одмор и релаксација, без разлика дали патувате на деловен план или на одмор.

Повеќе…