• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

FAVORIT 3* – СОНЧЕВ БРЕГ

FAVORIT 3* – СОНЧЕВ БРЕГ

СОНЧЕВ БРЕГ – CACAO BEACH  50m од плажа 

 Апартманите се во модернистички стил и располагаат со опремена кујна, ТВ, интернет и клима вкл. во цената, како и користењето на базенот со лежалки и чадори. Исто така пред Апартхотел Favorit има и бесплатен паркинг за гостите.

Цени за термини по типови простории и услуги

Термини

(цена за наем на студио или апартман од ден)

16.05-09.06

04.09-30.09  

      10.06-30.06   

      24.08-03.09

01.07-23.08

 СТУДИО 

максимум 3 лица

27 €

39 €

49 €

 АПАРТМАН  2+2

(една спална и дневна соба)

33 €

49 €

64 €

 АПАРТМАН  4+2

(две спални и дневна соба)

 39 €  68 €  86 €

Цените се во евра за студио или апартман за 1 ноќевање и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Паркинг

– Интернет

Капацитет на сместување:
Студио – 3 возрасни 
Апартман 2+2 –  2 возрасни + 2 деца до 11,99 години, 3 возрасни + 1 дете до 11,99 години или 4 возрасни
Апартман 4+2 –  4 возрасни + 2 деца до 11,99 години, 5 возрасни + 1 дете до 11,99 години или 6 возрасни

Доплати:
– 5 лице во Aпартман со една спална  доплаќа 15 евра на ден

– 7 лице во Aпартман со две спални доплаќа 15 евра на ден

 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден 

 Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

Галерија