• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

GOLDEN DREAMS – СОНЧЕВ БРЕГ

GOLDEN DREAMS – СОНЧЕВ БРЕГ

Апартхотелот Golden Dreams е лоциран во јужниот дел на Сончев Брег, на стотина метри од плажа, околу 10 минути пешачење од Какао Бич, во околина на многу дискотеки и клубови. Комплексот  има базен, кафе-ресторан, трговски објекти, паркинг, 24 часа обезбедување и одржување, приватен пристап, зелени површини. Сите апартмани и студија се модерно опремени, комфортни и поседуваат комплетно опремена кујна.

Цени за термини по типови простории и услуги

Термини

(цена за наем на студио или апартман од ден)

   01.0524.06  

01.09-30.09

25.06-31.08

 СТУДИО  2 лица

35 €

46 €

 АПАРТМАН  2+2  

44 €

64 €

 АПАРТМАН  4+2 

55 €

79 €

Цените се во евра за студио или апартман за 1 ноќевање и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

Капацитет на сместување:
Студио – 2 возрасни 
Апартман 2+2 –  2 возрасни + 2 деца до 11,99 години, 3 возрасни + 1 дете до 11,99 години или 4 возрасни
Апартман 4+2 –  4 возрасни + 2 деца до 11,99 години, 5 возрасни + 1 дете до 11,99 години или 6 возрасни

Доплати:

– депозит- за евентуална штета: 50€ се остава на рецепција и доколку е се во ред се подига од рецепција на денот на заминување

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден 

 Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

Галерија