• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

SUMMER DREAMS 3* – СОНЧЕВ БРЕГ

SUMMER DREAMS 3* – СОНЧЕВ БРЕГ

Одличен комплекс – со сите погодности за пријатен и удобен престој

Локација- 250 метри од плажа, 10 минути пешачење од CACAO BEACH. Апарткомплексот располага со студија, апартмани 2+2 (со една спална соба) и апартмани 4+2 (со две спални соби), сите опремени со телевизор со сателитска програма, ладилник, клима, тераса.

Цени за термини по типови простории и услуги

Термини

(цена за наем на студио или апартман од ден)

01.0524.06 

01.09-30.09  

25.06-31.08

 СТУДИО  2 лица

35 €

48 €

АПАРТМАН  2+2

(една спална и дневна соба)

43 €

69 €

 АПАРТМАН  4+2

(две спални, дневна соба и две бањи)

55 €

90 €

Цените се во евра за студио или апартман за 1 ноќевање и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Детско катче

Капацитет на сместување:
Студио – 2 возрасни 
Апартман 2+2 –  2 возрасни + 2 деца до 11,99 години, 3 возрасни + 1 дете до 11,99 години или 4 возрасни
Апартман 4+2 –  4 возрасни + 2 деца до 11,99 години, 5 возрасни + 1 дете до 11,99 години или 6 возрасни

Депозит- за евентуална штета: 50€ се остава на рецепција и доколку е се во ред се подига од рецепција на денот на заминување

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

Галерија