• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

SUNNY VICTORY 3* – СОНЧЕВ БРЕГ

SUNNY VICTORY 3* – СОНЧЕВ БРЕГ

Sunny Victory Apartments се наоѓаат во северниот дел на Сончев Брег, на 150-200 метри од прекрасната песочна плажа кај хотелот Victoria Palace 5*. Sunny Victory Apartments располага со 2 базени, од кои едниот е наменет за деца.
Сите апартмани и студија имаат балкон, кујна и кабловска телевизија.

Цени за термини по типови простории и услуги

Термини

(цена за наем на студио или апартман од ден)

 01.06-14.06 

01.09-30.09

      14.06-30.06    

      24.08-31.08

01.07-23.08

СТУДИО 

максимум 3 лица

27 €

37 €

49 €

АПАРТМАН  2+2

(една спална и дневна соба)

31 €

47 €

62 €

АПАРТМАН  4+2

(две спални и дневна соба)

 43 €

 61 €

 81 €

Цените се во евра за студио или апартман за 1 ноќевање и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Паркинг

Доплати:
– 5 лице во Aпартман со една спална доплаќа 11 евра на ден

Капацитет на сместување:
Студио – 3 возрасни 
Апартман 2+2 –  2 возрасни + 2 деца до 11,99 години, 4 возрасни + 1 дете до 11,99 години или 5 возрасни
Апартман 4+2 –  4 возрасни + 2 деца до 11,99 години, 5 возрасни + 1 дете до 11,99 години или 6 возрасни

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

Галерија