• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

Roxx Royal 3*

  • Кушадаси

од 189€

/ по лице

Времетраење

5/10 дена

Превоз

Автобус

Сместување

Хотел

  • Опис

Положба: Хотелот Santur неодамна реновиран (2020 година) е лоциран во самиот центар на Кушадаси. Во близина на хотелот се наоѓаат сите неопходни туристички атракции, маркети, ресторани, барови, банки, продавници за сувенири. Хотелот е оддалечен на 400 метри од градската плажа и на 2.5 километри од плажата Ladies Beach.

Сместување: Хотелот Santur располага со вкупно 69 соби кои се распоредени на 5 спрата. Сите соби располагаат со сопствен балкон (освен трокреветните), сопствена бања (туш, тоалет,фен за коса), клима уред, ТВ, телефон, сеф, бесплатна Wi-Fi конекција.

Услуга: Хотелот е на база HB (појадок и вечера – шведска маса). Хотелот располага со еден ресторан на покривот кој располага со затворен и отворен дел. Во овој ресторан гостите може да пробаат разновидни регионални и интернационални јадења подготвени со свежи сезонски состојки. Хотелот исто така располага со два барови (Lobby Bar, Pool Bar) каде гостите можат да уживаат во широк спектар на коктели.

Бесплатни услуги: користење на главниот ресторан за време на доручек и вечера, паркинг, Wi-Fi конекција, базен на отворено, лежалки и чадори покрај базенот, ТВ салон.

Услуги со доплата: користење на баровите, лежалки и чадори на плажа, сеф, телефон, медицински услуги, водени спортови, хемиско чистење, спа центар( сауна, џакузи), спа третмани и масажи, изнајмување на возило.

Содржини: Хотелот располага со еден ресторан, два барови, паркинг, 24/7 рецепција, надворешен базен, спа центар (сауна, џакузи), хемиско чистење, собни услуги, минимаркет.

Плажа: Хотелот е оддалечен на 400 метри од градската плажа и на 2.5 километри од плажата Ladies Beach.Оваа песочна плажа е препознатлива по нејзината локација, која е блиску до центарот на градот и по нејзината чиста вода. Во близина на плажата се наоѓаат безбројни ресторани во кои се служат превкусните турски специјалитети, ресторани за брза храна, лежалки и чадори, водени спортови, кабини за пресоблекување и тоалети.

Спорт и забава: Водени спортови, одбојка на плажа, дестско игралиште.

ТЕРМИН АРАНЖМАН 5 НОЌИ
01.06-06.06 189
06.06-11.06 195
11.06-16.06 195
16.06-21.06 195
21.06-26.06 195
26.06-01.07 195
01.07-06.07 195
06.07-11.07 215
11.07-16.07 215
16.07-21.07 215
21.07-26.07 215
26.07-31.07 215
31.07-05.08 215
05.08-10.08 215
10.08-15.08 215
15.08-20.08 215
20.08-25.08 215
25.08-30.08 194
30.08-04.09 189
04.09-09.09 189
09.09-14.09 189
14.09-19.09 189
19.09-24.09 189
24.09-29.09 189
ТЕРМИН АРАНЖМАН 10 НОЌИ
01.06-11.06 332
06.06 -16.06 338
11.06 -21.06 338
16.06-26.06 338
21.06 -01.07 338
26.06 -06.07 338
01.07 -11.07 358
06.07 -16.07 377
11.07 -21.07 377
16.07 -26.07 377
21.07 -31.07 377
26.07 -05.08 377
31.07 -10.08 377
05.08 -15.08 377
10.08 -20.08 377
15.08 -25.08 377
20.08 -30.08 357
25.08 -04.09 325
30.08 -09.09 325
04.09 -14.09 325
09.09 -19.09 325
14.09 -24.09 325
19.09 -29.09 315

Галерија