• +38934325632
 • ta_olimpia2003@yahoo.com
 • @Олимпија-Струмица

Апартмани”Камелиа Гарден”

 • Duration:
 • Location:
 • Available Seat:
 • Price:

Апартмани “Камелиа Гарден” се наоѓаат на убава локација во Сончев Брег,на околу 400 м.од плажата и околу 300 м.од центарот на Сончев Брег.Хотелот располага со 2+1 студиа,АПП 2+2,АПП 4+2,биро,телевизор со сателитска програма,мини бар, телефон,wc,бања,фрижидер,бесплатна клима,интернет(wi-fi)со доплата,балкон ,отворен базен.Во апартманите има комплетна кујна со пробор за толку особи за колку е дозволен број на особи за сметување.Во хотелот има бар ресторан,детски дел,рецепција,24 часовно обезбедување со видео камери.На гостите и нуди бесплатни лежалки околу базенот.Хотелот работи на услуга само ноќевање.

Термин

Јуни


17.06-25.06.2020
24.06-02.07.2020

Јули-Август


02.07-23.08.2020

Август


24.08-31.08.2020
30.08-07.09.2020

Број на ноќи
* (само ноќевање)
* (само ноќевање)
* (само ноќевање)
DBL 1/2, 2+1 студио (без кујна)
20€ -по особа
25€ -по особа
20€ -по особа
АПП 2+2 (со 1 спална) за најмалку 4 возрасни лица (со кујна)
55€-за апартман
65€-за апартман
55€-за апартман
АПП 4+2 (со 2 спална) за најмалку 6 возрасни лица (со кујна)
70€-за апартман
90€-за апартман
70€-за апартман

 

НАПОМЕНА

 •  – Цените со * се дадени за наем на кревет на база на ноќевање без вклучен превоз со можност за ваша одлука колку ноќевања сакате;
 •  – Во студио, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла.
 •  – Во апартманите има комплетна кујна со прибор,печка,аспиратор,фрижидер…
 •  – Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
 •  – Превоз од Прилеп / Кавадарци / Неготино / Велес / Овче Поле / Штип /.
 •  – Превоз од Струмица / Радовиш / Штип /.
 •  – Превоз од Штип / Кочани / Виница / Мак.Каменица / Делчево /.
 •  – Превоз од Скопје/ Куманово / Штип /.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

 •  – Доплата за превоз повратен билет- 45€ за возрасни / 30€ за деца до 12год. Деца до 2год – бесплатно (без седиште).
 •  – Доплата за превоз билет во еден правец- 30€ за возрасни / 20€ за деца до 12год. Деца до 2год – бесплатно (без седиште).
 •  – Резервација за закажување на термин за враќање(туристичка такса)-2 € од особа-(задолжително) -за целиот престој..
 •  – При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
 •  – Дете до 4 години кое не користи услуги бесплатно
 •  – Семејство со дете до 7 години на доплнително легло плаќа -50 %
 •  – Поради генерално чистење на собите после секоја смена, се напуштаат собите во 08:00 часот, а се добиваат околу 12:00 часот;
 •  – Прочистување на собите секојдневно,промена на крпи на 3 дена,промена на постелнина на 5 дена.
 •  – Интернет(WI-FI) се доплатува на лице место на рецепција. (5 лева на ден)
Автобуски превоз Бургас-Поморие-Несебар-Сончев Брег, секој ден во месец јули-август 2020
Поаѓање од Сончев Брег:
13:00 по МК време / 14:00 по БГ. време (на автобуската постројка кај Хотел Кубан)