• +38934325632
 • ta_olimpia2003@yahoo.com
 • @Олимпија-Струмица

Вила “Ламбов” -Несебар

 • Duration:
 • Location:
 • Available Seat:
 • Price:

Вила “Ламбов” се наоѓа во новиот дел на Несебар, нa oколу 350 m oд плажа. Располага со 1/2,1/3 студија ,2+2 апартмани,2+1 апартмани со редовни легла, како и дополнително легло на развлекување,бесплатна клима,бесплатен интернет wi-fi,фрижидер, wc,тоалет, крпи за лице и тело, ТВ , гардеробер, сушара, балкони со масичка со столчиња…

Термин

Јуни


17.06-25.06.2019
24.06-02.07.2019

Јули


01.07-10.07.2019

Јули-Август


11.07-16.08.2019

Август


17.08-23.08.2019

Август


23.08-31.08.2019
30.08-07.09.2019

Број на ноќи
7
*
*
*
7
1/2,1/3 студио, со клима
97€ (пакет, со превоз, по особа)
12€ (по особа)
13€ (по особа)
12€ (по особа)
97€ (пакет, со превоз, по особа)
2+2, 2+1 апартмани, со клима
97€ (пакет, со превоз, по особа)
38€ (за апартман)
42€ (за апартман)
38€ (за апартман)
97€ (пакет, со превоз, по особа)
2+2, 2+1 апартмани, со кујна, со клима
97€ (пакет, со превоз, по особа)
40€ (за апартман)
45€ (за апартман)
40€ (за апартман)
97€ (пакет, со превоз, по особа)

 

НАПОМЕНА

 •  – Цените за 7 ноќи / 8 дена се дадени по лице за пакет аранжман со вклучен превоз;
 •  – Цените со * се дадени за наем на кревет без вклучен превоз со можност за ваша одлука колку ноќевања сакате;
 •  – Во студио, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 7 години во кревет со двајца возрасни – БЕСПЛАТНО;
 •  – Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
 •  – Превоз од Прилеп / Кавадарци / Неготино / Велес / Овче Поле / Штип /.
 •  – Превоз од Струмица / Радовиш / Штип /.
 •  – Превоз од Штип / Кочани / Виница / Мак.Каменица / Делчево /.
 •  – Превоз од Скопје/ Куманово / Штип /.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

 •  – Доплата за превоз повратен билет- 45€ за возрасни / 30€ за деца до 12год. Деца до 2год – бесплатно (без седиште).
 •  – Доплата за превоз билет во еден правец- 30€ за возрасни / 20€ за деца до 12год. Деца до 2год – бесплатно (без седиште).
 •  – Резервација за закажување на термин за враќање(туристичка такса)-2 € од особа-(задолжително) -за целиот престој..
 •  – При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
 •  – Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, се напуштаат собите во 08:00 часот, а се добиваат околу 12:00 часот;
 •  – Хигиената во собата си ја одржувате сами за време на престојот, постелините се менуваат на 5 дена;