• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

Хотел “Athina” 3* Велипоје

  • Duration:
  • Location:
  • Available Seat:
  • Price: 43 евра

Хотел Athina е сместен во Велипоје. Има свој базен, бар и ресторан во кој се служат медитерански специјалитети на терасата покрај базенот. Гостите имаат на располагање бесплатен безжичен интернет и бесплатен паркинг.

 

 

Тип на соба  16.07 – 31.07   01.08 – 15.08   16.08 – 31.08   01.09 – 15.09 
Двокреветна соба 43 48 38 28
Трокреветна соба 48 53 48 33
 Фамилијарна соба за 5 лица  58 68 58 43

 

 

Цените се по соба на ден, на база ноќевање со појадок.

Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.

Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1евро=62мкд).