• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

Villa “ZORBAS” – Неа Флогита

Вила Оскар – Калитеа

Вила ОСКАР се наоѓа во централниот дел на Калитеа, на околу 600метри одалеченост од плажа. Располага со двокревети, трокреветни и четворокреветни студија. Сите студија имаат […]

Read More