• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

БУГАРИЈА АПАРТМАНИ

БУГАРИЈА АПАРТМАНИ

FAVORIT 3* – СОНЧЕВ БРЕГ

Апартманите се во модернистички стил и располагаат со опремена кујна, ТВ, интернет и клима вкл. во цената, како и користењето на базенот со лежалки и чадори.

Повеќе…

FLORES PARK – СОНЧЕВ БРЕГ

FLORES PARK се наоѓа во центарот на најголемото и најпрестижно летно одморалиште во Бугарија – Сончев Брег. Комплексот е оддалечен 4-5 минути од плажа и 2 км од Несебар.

Повеќе…

GOLDEN DREAMS – СОНЧЕВ БРЕГ

Апартхотелот Golden Dreams е лоциран во јужниот дел на Сончев Брег, на стотина метри од плажа, околу 10 минути пешачење од Какао Бич, во околина на многу дискотеки и клубови.

Повеќе…

SUMMER DREAMS 3* – СОНЧЕВ БРЕГ

Локација- 250 метри од плажа, 10 минути пешачење од CACAO BEACH. Апарткомплексот располага со студија, апартмани 2+2 (со една спална соба) и апартмани 4+2 (со две спални соби).

Повеќе…

SUNNY VICTORY 3* – СОНЧЕВ БРЕГ

Sunny Victory Apartments се наоѓаат во северниот дел на Сончев Брег, на 150-200 метри од прекрасната песочна плажа кај хотелот Victoria Palace 5*. Sunny Victory Apartments располага со 2 базени, од кои едниот е наменет за деца.

Повеќе…

ROXY APART HOTEL – СОНЧЕВ БРЕГ

ROXY Apart hotel се наоѓа во северниот дел на Сончев Брег, на 150-200 метри од прекрасната песочна плажа кај хотелот Victoria Palace 5*. Гостите на ROXY Apart hotel ги користат базените од  Sunny Victory Apartments, кои се наоѓаат веднаш до ROXY Apart hotel.

Повеќе…