• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

Апартман ТОМИ

Апартман ТОМИ

Tип на Соба Бр на лица 22.05-04.06 05.06-25.06 26.06-16.07 17.07-21.08 22.08-10.09 11.09-24.09 25.09-31.10  
 
Цена по соба на ден / НАЕМ  
Double Room 2 28 34 40 56 46 36 30  
Studio 2 36 42 48 64 54 44 38  
3 40 46 52 70 58 46 42  
1 Bed Room Aparment 3 48 52 60 82 62 54 50  
4 54 62 70 88 74 62 56  

Можност за доплата на појадок во ресторан Kralj доплата 5€ по лице на ден.


Туристичка такса 0,50€ по лице на ден се наплаќа при резервација
Цените се дадени во евра а плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Галерија