• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

Вила СТАРИ РИБАР 4*

Вила СТАРИ РИБАР 4*

Tип на соба

Бр на лица

22.05-04.06

05.0625.06

26.06-16.07

17.07-21.08

22.08-10.09

11.09-24.09

 
 

Цена по соба на ден / НАЕМ

 

Double Room

2

29

31

38

48

38

31

 

Triple Room

3

44

47

50

57

53

47

 

Aparment (1 Bed Room App)

3+1

60

65

70

85

70

65

 

Туристичка такса 1€ по лице на ден се наплаќа при резервација
Цените се дадени во евра а плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Галерија