• +38934325632
 • ta_olimpia2003@yahoo.com
 • @Олимпија-Струмица

Хотел”Јули”3* –Сончев Брег

 • Duration:
 • Location:
 • Available Seat:
 • Price:

Хотел “Јули” 3* се наоѓа на убава локација во Сончев Брег, на околу 50 м.од плажата и во самиот централен дел од Сончев брег. Хотелот располага со 1/2 студиа , 1/3 студиа, сингл соби, биро, телевизор со сателитска програма , wc, бања, фрижидер, бесплатна клима,интернет(wi-fi), балкон, отворен базен, спортски центар. За гостите има бесплатен чадор покрај базенот.

Термин

Јуни


24.06-09.07.2020

Јули-Август


10.07-23.08.2020

Август


24.08-31.08.2020

Број на ноќи
*
*
*
DBL 1/2
27€ (по особа)
30€ (по особа)
27€ (по особа)
Студио 2+1
68€ (за студио)
75€ (за студио)
68€ (за студио)
Студио 3+1
75€ (за студио)
85€ (за студио)
75€ (за студио)
(SGL)
45€
50€
45€
2 возрасни 1 дете под 3 год.-бесплатно

 

НАПОМЕНА

 •  – Цените со * се дадени за наем на кревет на база на ноќевање без вклучен превоз со можност за ваша одлука колку ноќевања сакате;
 •  – Во студио, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла.
 •  – Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
 •  – Превоз од Прилеп / Кавадарци / Неготино / Велес / Овче Поле / Штип /.
 •  – Превоз од Струмица / Радовиш / Штип /.
 •  – Превоз од Штип / Кочани / Виница / Мак.Каменица / Делчево /.
 •  – Превоз од Скопје/ Куманово / Штип /.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

 •  – Доплата за превоз повратен билет- 45€ за возрасни / 30€ за деца до 12год. Деца до 2год – бесплатно (без седиште).
 •  – Доплата за превоз билет во еден правец- 30€ за возрасни / 20€ за деца до 12год. Деца до 2год – бесплатно (без седиште).
 •  – Резервација за закажување на термин за враќање(туристичка такса)-2 € од особа-(задолжително) -за целиот престој..
 •  – При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
 •  – Поради генерално чистење на собите после секоја смена, се напуштаат собите во 08:00 часот, а се добиваат околу 14:00 часот;
 •  – Прочистување на собите секојдневно,промена на крпи на 3 дена,промена на постелнина на 5 дена.
Автобуски превоз Бургас-Поморие-Несебар-Сончев Брег, секој ден во месец јули-август 2020
Поаѓање од Сончев Брег:
13:00 по МК време / 14:00 по БГ. време (на автобуската постројка кај Хотел Кубан)