• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

Хотел “ILIRIA” 4* – Саранда

  • Duration:
  • Location:
  • Available Seat:
  • Price: 52 евра

Хотелот се наоѓа на брегот на морето, во својата понуда има ресторан во кој се служат традиционални албански јадења и бар. Хотелот нуди бесплатен безжичен интернет. Оддалечен е на 500 метри од центарот на Саранда.

Сите соби се климатизирани со балкон од каде се пружа делумен или директен поглед кон море. Опремени се со ТВ со кабловски канали, фрижидер. Дел од собите имаат и мала чајна кујна.

 

 

 

Јули, Август 2020 год.

 Двокреветна соба  52 еур
 Трокреветна соба  58 еур
 Четворокреветна соба  61 еур 

 

 

 

Цените се по соба на ден, на база ноќевање со појадок

Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената

Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1евро=62мкд)