• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

VILLA MARGARITA Agios Nikitas, Lefkada

VILLA PHILOXENIA Vrahos

Овој објект кој се наоѓа во средишниот дел на Врахос, привлекува внимание со модерниот изглед, широкиот и со зеленило збогатен плац, како и со убаво […]

Read More

Вила Оскар – Калитеа

Вила ОСКАР се наоѓа во централниот дел на Калитеа, на околу 600метри одалеченост од плажа. Располага со двокревети, трокреветни и четворокреветни студија. Сите студија имаат […]

Read More