• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

Central Park Hotel 4* – Ksamil

Central Park Hotel 4* – Ksamil

ПОЛОЖБА:
Хотелот Ксамил Централ Парк се наоѓа во Ксамил. Плажата Порторико е 1,1 км од Хотелот, додека Националниот парк Бутринт е 3,3 км.

СМЕСТУВАЊЕ:  
Сите соби во хотелот се модерно опремени, климатизирани со TV и сателитска, сопствено купатило со туш, фен  и располагаат со асфалтиран двор.

УСЛУГА:   
Хотелот нуди услуга на ББ сервис ( вклучен доручек ) Доручек се служи секој ден во хотелот Ксамил Централ Парк.

СОДРЖИНА: 
Хотелот Ксамил Централ Парк има тераса и заеднички салон. Нуди сместување со ресторан, 24-часовна рецепција, бар, градина, детско игралиште и скара. Имотот гледа на градината. Гостите  имаат бесплатна WiFi и бесплатен приватен паркинг.

ПЛАЖА: 
Хотелот се наоѓа на само 1 км од плажата.

СПОРТ И ЗАБАВА: 
Хотелот нуди разновидни рекреативни активности за гостите да уживаат во текот на нивниот престој. Во самата градина има скара која гостите бесплатно можат да ја користат. Без оглед на вашите интереси, пријателскиот и професионалниот тим ќе бидат таму за да обезбедат навистина уникатен и незаборавен одмор. 

Заради моменталната ситуација со Ковид-19 цените подлежат на промени. 

Зафатеност \ Тип на сместување Ноќевање со појадок
Јануари-Април 2021 Мај 2021 Јуни 2021 Јули 2021 Август 2021 Септември 2021 Октомври 2021
Deluxe двокреветна соба (цена по лице) 18€ 18€ 24€ 35€ 41€ 24€ 22€
Двокреветна соба со поглед на градина (цена по лице) 14€ 14€ 20€ 27€ 33€ 20€ 16€
Делукс Трокреветна соба (цена по лице) 16€ 16€ 20€ 28€ 35€ 20€ 20€
Комфорт трокреветна соба (цена по лице) 13€ 13€ 17€ 24€ 30€ 17€ 16€
Трокреветна соба со поглед на градина (цена по лице) 11€ 11€ 15€ 38€ 24€ 15€ 12€
Четирикреветна соба со поглед на градина (цена по лице) 9€ 9€ 18€ 18€ 19€ 12€ 12€
Апартман со две спални 59€ 59€ 65€ 95€ 125€ 71€ 71€
Супериор Апартман (цена по соба) 59€ 59€ 71€ 87€ 143€ 71€ 71€
Family Студио (цена по соба) 47€ 47€ 59€ 78€ 93€ 58€ 71€

Во цената не е вклучена туристичка такса од 1 евро по лице на ден.

ИНФОРМАЦИИ ЗА ЦЕНИТЕ:

  • Собите се достапни по добиено барање
  • Политика на отказ на резервацијата: до 7 денови – бесплатно; помалку од 7 денови 50%, еден ден пред доаѓање 100%

Галерија