• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

CALYPSO ** Hanioti

  • Duration: BB
  • Location:
  • Available Seat:
  • Price: 29 евра
Локација : 50 м од центарот на Ханиоти, 150 м од плажа.
Капацитет : 77 соби
Услуга: ноќевање со појадок
Хотелски Содржини : голем надворешен базен, ресторан, бар (поол бар, снацк бар), ТВ сала.
Опременост на собите : бања, клима, фрижидер, телефон, сателитска ТВ, сеф, фен, голем балкон.

EARLY BOOKING ЗА ЛЕТО 2020

РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2020

EARLY BOOKING ЗА ЛЕТО 2021

Цените се дадени на ден за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).