• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

Hotel Inex Olgica 5*

  • Duration:
  • Location:
  • Available Seat:
  • Price:
Хотел Инекс Олгица  – Охрид
соба сместување услуга
појадок
Еднокреветна 1 лице 61 €
Двокреветна 2 лица 47 €  по лице
Јуниор апартман 2 возрасни+ дете до 6 год. 159 €
Делукс апартман 2 возрасни+ дете до 6 год. 219 €

Цените се во €, се плаќа во денари 1€=62денари

Цените во двокреветна соба се по лице на ден
Дете од 0-6 год без посебно легло – бесплатно се сместува
Дете од 6-12 год со помошно легло во иста соба со родител 50% попуст

Во цената Е вклучено:
Користење на спа центар
Користење на базен
Користење на фитнес
Користење на сауна
Клима уред
Користење безжичен интернет
Паркинг

Во цената НЕ Е вклучено:
Доплата за пансионски оброк 10 евра по лице – топло/ладно бифе
Превоз
Патничко осигурување