• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

IKOS OCEANIA ***** Nea Moudania

  • Duration: UL
  • Location:
  • Available Seat:
  • Price: 223 евра

Положба : во близина на Неа Модања, 60 км од Солун
Сместување: 298 соби, свити и јуниор свити.Собите се опремени со бања, балкон, клима уред, сателитска ТВ/ДВД, телефон, фен, интернет, фрижидер или мини бар и радио.
Услуга: ултра се вклучено
Содржини: ресторан, лоби бар, таверна, соба за багаж, сеф, мини маркет, детско игралиште, ТВ сала, мини клуб, ноќен клуб…
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: отворени базени, базен за деца, затворен базен, спортски активности, кошарка, одбојка на плажа, билијард, пинг-понг, водени спортови, сала за гимнастика, Џакузи, масажа, сауна, аеробик, тениско игралиште…

РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2020