• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

Laki Hotel & Spa 4*

  • Duration:
  • Location:
  • Available Seat:
  • Price:
Хотел Лаки Спа – Охрид
соба сместување услуга
01.06 -01.10.2020 појадок полупансион се вклучено
Еднокреветна стандард 1 лице 65 € по лице 75 € по лице 85 € по лице
Двокреветна станадард 2 лица 50 € по лице 60 € по лице 70 € по лице
Апартман суит 4 лица 230 € за 4 лица / /

Цените се во €, се плаќа во денари 1€=62денари

-За деца од 07-12 години 50% попуст
-0-7 години бесплатно

Во цената Е вклучено:
Клима уред
Користење безжичен интернет
Паркинг
Туристичка такса


Во цената НЕ Е вклучено:

Доплата за оброк : 10 € по лице
Превоз
Патничко осигурување