• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

LESSE HOTEL **** Hanioti

  • Duration: BB
  • Location:
  • Available Seat:
  • Price: 53 евра
Положба: на крај на Ханиоти, на 100 метри од плажa.
Сместување: двокреветни и фамилијарни, клима, ТВ, фрижидер,телефон, сеф, балкон,фен,чајна кујна.
Содржина: ресторан, бар , 3 базена, кафетерија
Услуга: ноќевање со појадок
Плажа: песочна
Спорт и забава: 3 базена и детски базен, билјард, детско катче.

 

EARLY BOOKING ЗА ЛЕТО 2020


РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2020


Цените се дадени на ден за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
– 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
– 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
– 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
– 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање
Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.