• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

SIMANTRO BEACH **** Sani

  • Duration: HB
  • Location:
  • Available Seat:
  • Price: 63 евра
Локација:  на 8 км од Неа Фокеа, 80 км од Солун
Капацитет:  325 соби
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Хотелски содржини: 2 отворени базени, затворен базен, детски базен, welness, масажа, ресторан, таверна, бар, беацх бар, поол бар, дискотека,  рент а цар, менувачница, мини маркет, продавници, анимација, спортски активности, тенис, водени спортови, билијард, одбојка на плажа, фудбал, ватерполо, фитнес, аеробик, детско игралиште, паркинг.
Опременост на собите: бања, балкон, сат. ТВ, клима уред, мини бар, фен, телефон.
                                                                 ЛЕТО 2020 РЕДОВНИ ЦЕНИ


Цените се дадени на ден за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
– 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
– 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
– 3*хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
– 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.