• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

THEOPHANO IMPERIAL PALACE ***** Kalithea

  • Duration: HB
  • Location:
  • Available Seat:
  • Price: 202 евра

Локација:  на 2 км од Калитеа, 80 км од Солун, на плажа
Капацитет:  110 делукс соби, 28 суите-а со приватен базен, 11 клуб суите-а со заеднички базен, 2 делукс суите-а
Хотелски содржини: ресторан, бар, 24 часа рецепција, сеф, тениски терени, просторија за друштвени игри, мини клуб за деца, столен теннис, отворен базен, затворен базен, собна услуга, конференциска сала, бизнис центар, перална, менувачница, рент а кар, њирелесс интернет во јавни простории (бесплатно), паркинг.
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Опременост на собите: бања со џакузи, интернет, сателитска ТВ, сеф, мини бар,  балкон, клима уред, телефон.


РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2020