• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

VILLA PHILOXENIA Vrahos

  • Duration: 7/9
  • Location:
  • Available Seat:
  • Price:

Овој објект кој се наоѓа во средишниот дел на Врахос, привлекува внимание со модерниот изглед, широкиот и со зеленило збогатен плац, како и со убаво средените единици за сместување. Сите единици се карактеризираат со посебни спални соби, кујни, тоалети и балкони со гарнитури за одмор. Близината до големата плажа, како и до останатите содржини во ова се попознато туристичко место, вилата Фолоксенија ја издвојуваат како квалитетен и соодветен објект за престој во тек на вашиот одмор.


СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!

-15% ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2020
-10% ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2020
-7% ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2020

* попустот не е вкалкулиран во дадените цени


РЕДОВНИ ЦЕНИ (наем за 7 или 9 ноќевања, со сопствен превоз)

Цените се однесуваат за наем на студио или апартман, за 7 или 9 ноќевања (без превоз)
* Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1 EUR = 62 MKD)


ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ:
– За употреба на клима уред (ac+) се доплатува во објектoт (каде што е достапен)
– Доплата за туристичка такса 0,5 € – 1 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
– За уплата на две смени одобруваме попуст од 10% на втората смена.
** Во студио/апартман дозволено е сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител, со одобрение од сопственикот на објектот.
– Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)