• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

Хотел “Primavera” – Валона

Хотел “Primavera” – Валона

Хотел “Pimavera” се наоѓа на сама плажа во центар на Валона на шеталиштето, опкружено со дрворед од палми, хотели, ресторани и кафичи. Собите, односно балконите се со поглед на море. Собите се опремени со ТВ, тоалет, тераса со страничен поглен кон море и шетачката зона, паркинг, клима и WiFi – БЕСПЛАТНО. Хотелот поседува свој ресторан со поглед на море и шеталиштето каде се служи појадокот и можност за доплата на вечера. Го препорачуваме за сите кој сакаат одлична локација во центар и плажа и одличен поглед на море. Ви посакуаме пријатен престој.

“Primavera” 3*
Валона

термин  ЈУНИ ЈУЛИ АВГУСТ
СЕПТЕМВРИ
11 18 25 02 09 16 23 30 06 13 20 27 03 10 17
бр. ноќи  7BB 7BB
7BB
7BB 7BB
7BB 7BB 7BB 7BB 7BB 7BB 7BB 7BB 7BB 7BB
Цена по лице (BB) 195 205 215 230 240 255 255 255 255 255 235 215 205 195 195
Дете од 4-12 години 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50
Трето возрасно лице 75

75

75 75 75 75 75 75 75 75 75 75 75 75 75

НАПОМЕНА

  • – Цените се дадените по лице за 7 ноќи со појадок без превоз;
  • – Цената вклучува : сместување, појадок, паркинг, WiFi;
  • – Појадокот се служи во ресторанот на хотелот;
  • – Цените се во евра, плаќањето е исклучиво во денари по курс 1€=62мкд.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

  • –  Доплата за превоз: 45€ за возрасни / 35€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. – бесплатно (без седиште);
  • –  Доплата за патничко осигурување. Околу 150мкд за 8 дена за лица под 65год.

Галерија