• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

FLORES PARK – СОНЧЕВ БРЕГ

FLORES PARK – СОНЧЕВ БРЕГ

FLORES PARK се наоѓа во центарот на најголемото и најпрестижно летно одморалиште во Бугарија – Сончев Брег. Комплексот е оддалечен 4-5 минути од плажа и 2 км од Несебар. Има студија, апартмани со една спална соба и апартмани со две спални соби. Сите студија и апартмани во хотелот се пространи, стандардно опремени со телефон, кабловска телевизија, кујна, фрижидер и климатизација. Flores Park има отворен базен, паркинг, градина и мини маркет кој работи 24 часа. Free WI-FI  е на располагање на сите гости.

Цени за термини по типови простории и услуги

Термини

(цена за наем на студио или апартман од ден)          

 01.05-10.06 

01.09-30.09

      11.06-30.06    

      25.08-31.08

01.07-24.08

СТУДИО максимум 3 лица

29 €

36 €

49 €

АПАРТМАН  4+1                      една спална и дневна соба 

35 €

 

45 €

59 €

АПАРТМАН  4+3                       две  спални и дневна соба  45 €

 65 €

 89 €

Цените се во евра за студио или апартман за 1 ноќевање и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Интернет

 
Капацитет на сместување:
Студио – 2+1 или 2+2 
Апартман со една спална – 4+1 
Апартман со две спални  – 4+3  

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден 

 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

Галерија